Park Bornova Outlet Center | Bornova | İZMİR
Park Bornova Outlet Center İzmir'in ilk alışveriş merkezidir. Gerçek Outlet sloganıyla işletilen Alışveriş Merkezi Türkiye ve Dünya'nın en kaliteli markalarını outlet fiyatlarıyla tüketiciyle buluşturuyor. Aydın otoyolu ve Ankara Karayolu güzergâhındaki AVM, İstanbul karayolu ve Bornova merkeze de yakınlığı ile kolay ulaşılabilir konumdadır. Ege Üniversitesi kampüslerine yakınlığından dolayı da yoğun öğrenci ziyaretçisi olan AVM Eğlence Merkezi, etkinlikleri ve aktiviteleri ile dikkat çekiyor.

Toplam
Alan

33.000 m²

Toplam
Mağaza Sayısı

50 Adet

Günlük Ortalama
Ziyaretçi Sayısı

15.000 Kişi

Otopark
Kapasitesi

800 Araç

Toplam Mecra
Sayısı

9 Ekran

LOKASYON

İzmir Bornova İlçesi'nde yer alan AVM Çeşme - Aydın - İstanbul - Ankara - Bodrum Otoyolunun kesiştiği noktada yer almaktadır.

MARKALAR

English Home, Pagoda Kitapevi, Beymen, Active Baby Store, Flo, U.S Polo, Toyzz Shop, İkiler, Nar-ı Beyaz, Defacto, Takıcım, Watsons, Dry Park, Nefis Bardakta Mısır, Çıtır Waffle, Ruba, Altınyıldız, Burger King, Kahve Evi, Kasaba Jeans, Özsüt, Turkcell,  Blackpoint, Kigılı, LC Waikiki, İssimo Home, D'S Damat, Kum Boyama, İphone Blackberry Concept, Egemen Samsung, Orka Bijuteri, Gold Park, Go Karting, Pırıltı Oto Yıkama, Saat&Saat, Bowlroom, Abbate, Park Optik, Network, Migros, Smart Play, Spazio, Aydınlı Grup, Barçın Spor, Sarar, Boyner Outlet, Battalbey, Kumru Kumru,  CAfe Brasiliana, Eli Açık Lokantası, Desa, Pizza Gold, Ekmekiçi, Köşhe, Çook Şeker.

DİJİTAL MECRALARIMIZ

FOTOĞRAF GALERİSİ

DİĞER REKLAM MECRALARI

Bize Ulaşın
Adres:
Ankara Caddesi No:81 Bayraklı Tower
Kat 4/16 35535 Bayraklı / İZMİR / TÜRKİYE
Telefon:
+90 232 502 05 41
Çalışma Saatleri
Hafta İçi     : 08:00 - 18:00

Copyright © 2017 | Prodid Proje Tasarım ve Elektronik Sistemler Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yasal Uyarılar